Ústav TZB jako odborný garant vědomostní olympiády CTI ČR 2023

Dne 11. května 2023 v zasedacím sále Dagmar Burešové Parlamentu České republiky proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků XVIII. ročníku Vědomostní olympiády, kterou pořádá Cech topenářů a instalatérů ČR. Záštitu udělil místopředseda Poslanecké sněmovny ČR doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D. MBA, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

V letošním ročníku celostátní soutěže Vědomostní olympiády CTI ČR se do základního kola probojovalo 111 žáků ze středních odborných škol a středních odborných učilišť v rámci krajů. Soutěž probíhala formou písemných testů ve vybraných oblastech středních škol. Za odborné garance Bohuslava Hamroziho, prezidenta CTI ČR, doc. Ing. Aleše Rubiny Ph.D., Ing. Jakuba Vrány, Ph.D., zástupců Vysokého učení technické v Brně, Fakulta stavební, Ústav TZB.

Celý článek a videozáznam ze slavnostního vyhlášení výsledků XVIII. ročníku Vědomostní olympiády 2023 můžete shlédnout zde.